Pseudokibice usłyszeli zarzuty - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu Zdroju

Wiadomości

Pseudokibice usłyszeli zarzuty

Data publikacji 06.07.2018

Policjanci zajmujący się przestępczością stadionową dowiedli, że nawet po wielu miesiącach od zadym stadionowych pseudokibic nie może czuć się bezpiecznie. Jastrzębscy kryminalni zatrzymali trzech mieszkańców Rybnika, którzy na meczu podwyższonego ryzyka wyrywali krzesełka na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju. Wobec zatrzymanych zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i zakazu przebywania na terenie stadionu Miejskiego w Jastrzębiu-Zdroju.

Jastrzębscy policjanci udowodnili, że nie będą tolerować lekceważącego stosunku do powszechnie obowiązującego prawa i wszelkie przejawy „stadionowego chuligaństwa” będą stanowczo zwalczane. W wyniku podjętych czynności, kryminalni zatrzymali trzech pseudokibiców. Są to dwaj mieszkańcy Rybnika w wieku 23 lat oraz 36-letni mieszkaniec Czerwionki-Leszczyn. Zatrzymani usłyszeli już prokuratorskie zarzuty i zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i zakazu przebywania na terenie stadionu Miejskiego w Jastrzębiu-Zdroju podczas imprez masowych meczów piłki nożnej.

Więcej informacji na temat zdarzenia znajdą Państwo w poniższym linku:

http://jastrzebie.slaska.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/217135,Policyjne-zabezpieczenie-meczu-w-Jastrzebiu-Zdroju.html?search=596460401