Wiadomości

Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

Data publikacji 14.12.2016

Jastrzębscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku potrącenia śmierć poniosła 52-letnia kobieta. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 7.00, na oznakowanym przejściu dla pieszych, znajdującym się na Alei Jana Pawła II. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 43-letni kierowca opla corsy, jadąc prawym pasem ruchu w kierunku centrum miasta, potrącił 52-latkę, która przechodziła w stronę szpitala. Niestety, obrażenia jakich doznała jastrzębianka okazały się bardzo poważne i kobieta zmarła w szpitalu. Badanie alkomatem wykazało, że 43-latek był trzeźwy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Stróże prawa wyjaśniają teraz szczegółowe przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Osoby, które były świadkami potrącenia proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Numer telefonu: (32) 47-87-382 lub (32) 47-87-200.

  • miejsce zdarzenia
  • miejsce zdarzenia
  • miejsce zdarzenia