Jastrzębscy mundurowi drudzy w województwie

Data publikacji 12.05.2014

Funkcjonariusze jastrzębskiego zespołu-patrolowo interwencyjnego zajęli drugie miejsce w VI Marszobiegu Prewencji Policji o puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. W zawodach, które odbyły się w Częstochowie, startowało ponad 130 osób. Marszobieg poświęcony był pamięci tragicznie zmarłemu policjantowi, Tomaszowi Trejta.

Zawody odbyły się w piątek, w Częstochowie. Była to już szósta odsłona Marszobiegu Prewencji Policji o puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Wśród ponad 130 zawodników nie zabrakło również drużyny z jastrzębskiej komendy, którą reprezentowali: sierżant Marcin Nowak oraz starsi posterunkowi- Szymon Buchta i Jakub Szalbot. Czas, w jakim drużyna naszych mundurowych pokonała dystans 10 km pozwolił jej uplasować się na zaszczytnym, drugim miejscu.
Marszobieg  poświęcony był  pamięci starszego posterunkowego Tomasza Trejty z Komisariatu Policji w Kłomnicach, który zmarł tragicznie podczas wypełniania zadań służbowych.

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!