Na dzielnicy z Kamilem Glikiem... - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu Zdroju

Wiadomości

Na dzielnicy z Kamilem Glikiem...

Data publikacji 27.06.2017

Obrońca reprezentacji Polski, półfinalista Ligi Mistrzów i świeżo upieczony mistrz Francji dokonał wraz prezydent Anną Hetman uroczystego otwarcia nowego boiska w Jastrzębiu-Zdroju. Okazję do spotkania z mieszkańcami miał zatem dzielnicowy osiedla- asp. szt. Adam Bieryt, który miał możliwość, aby z nimi porozmawiać. Bezpośredni kontakt z mundurowym doskonale wplata się w nową koncepcję pracy "Dzielnicowy bliżej nas".

Dawno już osiedle Przyjaźń w Jastrzębiu-Zdroju nie widziało takich tłumów. Mieszkańcy miasta nie mogli przegapić okazji do kolejnego spotkania z najsłynniejszym obecnie jastrzębianinem, Kamilem Glikiem. W sobotę, tuż po godzinie czternastej, obrońca reprezentacji Polski, półfinalista Ligi Mistrzów i świeżo upieczony mistrz Francji dokonał wraz prezydent Anną Hetman uroczystego otwarcia nowego boiska przy ul. Moniuszki, gdzie jako mały chłopiec kopał piłkę. Reprezentujący obecnie barwy AS Monaco zawodnik, dwa lata temu wyszedł z inicjatywą finansowego wsparcia przebudowy boiska. Dzięki m. in. jego wsparciu, młodzi adepci futbolu będą mogli teraz grać w piłkę na zmodernizowanym obiekcie.
W uroczystym otwarciu uczestniczył również dzielnicowy tego rejonu – asp. szt. Adam Bieryt, który miał możliwość bezpośredniego kontaktu oraz rozmowy z mieszkańcami. 

Ładowanie odtwarzacza...